مهاجری: خریدهای خوبی داشتیم ولی یک مهاجم هم می خواهیم، در نیم فصل اول خیلی اذیت شدیم

محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت که این تیم همچنان احتیاج به جذب یک مهاجم جدید دارد.

مهاجری: خریدهای خوبی داشتیم ولی یک مهاجم هم می خواهیم، در نیم فصل اول خیلی اذیت شدیم

محمدرضا مهاجری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به عملکرد ماشین سازی در فصل نقل وانتقالات گفت: ما در نیم فصل اول خیلی اذیت شدیم، چون کمبود بازیکن داشتیم. این شرایط با مصدومیت و محرومیت بازیکنان همراه می شد و در خیلی از بازی ها واقعاً دست مان بسته بود. با این حال چند بازیکن جوان هم این فرصت را پیدا کردند تا خودشان را نشان دهند و این موضوع برای ما خشنود نماینده بود. با این وضعیت طبیعی بود که احتیاج به جذب بازیکنان جدید داشتیم و خوشبختانه خریدهای خوبی انجام دادیم. البته یک مهاجم هم می خواهیم و این احتمال وجود دارد که یکی دو خرید دیگر هم انجام دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی احمد موسوی و پیمان بابایی در روند تیم ماشین سازی تأثیر منفی نخواهد گذاشت، تأکید کرد: پیمان و موسوی بازیکنان خوبی بودند که برای تیم ما زحمت کشیدند، ولی به هرحال جدا شدند. ما هم بازیکنانی داریم که جای آنها را پر نمایند و امیدواریم که در نیم فصل دوم بهترین استفاده را از بازیکنان ببریم.

مهاجری درباره حرف و حدیث های مختلفی که در خصوص پیوستن یا منتفی شدن حضور ادینیو در ماشین سازی مطرح شده است، بیان کرد: ما دنبال جذب مهاجم هستیم و ادینیو هم جزو گزینه های ماست. دوست داریم این مهاجم را جذب کنیم و حالا باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. اگر هم پیروز به جذب ادینیو نشدیم، به گزینه های دیگر فکر خواهیم کرد.

سرمربی ماشین سازی با اشاره به اولین بازی تیمش برابر استقلال خوزستان در نیم فصل دوم توضیح داد: همه بازی ها سخت است و در لیگ برتر بازی آسان نداریم. هدف ما هم این است که از همین ابتدا نتایج خوبی بگیریم. امیدواریم که در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم و صندلی خوبی در جدول رده بندی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهاجری: خریدهای خوبی داشتیم ولی یک مهاجم هم می خواهیم، در نیم فصل اول خیلی اذیت شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: خریدهای خوبی داشتیم ولی یک مهاجم هم می خواهیم، در نیم فصل اول خیلی اذیت شدیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید