مسعود شجاعی، مردی برای نیمکت و کنفرانس های مطبوعاتی

شجاعی حالا در هر 270 دقیقه بازی های مرحله گروهی نیمکت نشین بوده و عجیب اینکه او را هرگز حتی در حال گرم کردن هم ندیده ایم. این یعنی که او حتی به تعویض نزدیک هم نیست .

مسعود شجاعی، مردی برای نیمکت و کنفرانس های مطبوعاتی

کی روش کاپیتان تیمش را فراموش نموده!

کارلوس کی روش خاطرنشان کرد هدف سومش در جام ملتها این بوده که از همه بازیکنانش در این تونمنت استفاده کند.او در هر مسابقه نسبت به بازی قبل تغییراتی ایجاد کرد و تا اینجا که مرحله گروهی به انتها رسیده بیشتر بازیکنانش را به میدان فرستاده است.در این میان جالب است بدانید حالا فقط سه بازیکن در تیم ایران هستند که در این مسابقات بازی ننموده اند که دوتایشان عابدزاده و نیازمند دروازه بان های جوان تیم می اند.شاید بازی نکردن این گلرها زیاد عجیب نباشد اما بیرون ماندن مسعود شجاعی و 270 دقیقه نیمکت نشینی اش عجیب به نظر می رسد.

شجاعی در جام جهانی و بعد از نمایش ضعیف نیمه اول مقابل مراکش نیمکت نشین شد و دیگر هرگز در آن تورنمنت بازی نکرد.بعد از آن و در بازی های محبت آمیز بعضا کی روش از کاپیتان اولش در ترکیب استفاده می کرد اما شاید عجیب نبود که در جام ملتها شجاعی را باز هم روی نیمکت ببینیم.

شجاعی حالا در هر 270 دقیقه بازی های مرحله گروهی نیمکت نشین بوده و عجیب اینکه او را هرگز حتی در حال گرم کردن هم ندیده ایم.این یعنی که او حتی به تعویض نزدیک هم نیست و ظاهرا فقط برای این منظور و البته حضور در نشست های خبری قبل از بازی همراه تیم به امارات رفته است.

کی روش گفته هدفش بازی دادن به همه بازیکنانش در این تورنمنت است اما ظاهرا کاپیتانش را فراموش نموده.با این حساب سوال مهمتر اینجاست که وقتی شجاعی در مرحله مقدماتی هرگز بازی ننموده آیا در مراحل حذفی و بازی های سخت تر به میدان خواهد رفت؟ آیا تورنمنت جام ملتها برای او بدون حتی یک دقیقه حضور در میدان و بعد خداحافظی تلخ از تیم ملی- مثل آنچه در خصوص قوچان نژاد بعد از جام جهانی رخ داد - به انتها خواهد رسید؟

3-270

منبع: ایران ورزشی

به "مسعود شجاعی، مردی برای نیمکت و کنفرانس های مطبوعاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود شجاعی، مردی برای نیمکت و کنفرانس های مطبوعاتی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید