علی کریمی: هواداران استقلال نقطه قوت ما باشند، با توانایی 200 درصد به مصاف السد می رویم

هافبک میانی استقلال می گوید تیمش توانایی شکست السد را در تهران دارد.

علی کریمی: هواداران استقلال نقطه قوت ما باشند، با توانایی 200 درصد به مصاف السد می رویم

به گزارش خبرنگاران، علی کریمی، بازیکن تیم فوتبال استقلال ظهر یک شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر السد در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شد و اظهار کرد: فردا بازی سختی مقابل السد داریم. سال گذشته زحمت زیادی برای رسیدن به این مرحله گردیده است. باید از این فرصت استفاده کنیم تا به نیمه نهایی برسیم. در روزهای گذشته السد را خوب بررسی کردیم. بازیکن های خوبی در خط هافبک با حضور ژاوی، گابی و بازیکن کره ای دارند. هواداران باید نقطه قوت ما باشند تا خوب حمایت نمایند و با حضورشان به تیم حریف فشار بیاورند تا ما بازی خوبی را انجام دهیم. ما باید توانایی صد درصدی نه بلکه 200 درصدی خود را بگذاریم تا السد را ببریم.

کریمی درباره مصدومیتش و آمادگی اش در بازی فردا گفت: در ماه های گذشته مصدومیتی را پشت سر گذاشتم و بدنسازی را از دست دادم. در هفته اول بازی کردم و رفته رفته به شرایط آرمانی رسیدم و الان شرایط خیلی خوبی دارم.

کریمی درباره نگرانی هواداران استقلال پس از عملکرد این تیم در دو دیدار اخیر لیگ برتر بیان نمود: متاسفانه نتوانستیم دو بازی خود را ببریم و تنها یک امتیاز گرفتیم. نتوانستیم از موقعیت های زیادمان استفاده کنیم . السد قابل مقایسه با رئال نیست اما از بهترین تیم های آسیاست. نگرانی هواداران استقلال طبیعی است اما امیدوارم عملکردمان مقابل فولاد و پارس جنوبی با کمی شانس مقابل السد همراه گردد تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

کریم درباره تقابلش مقابل ژاوی و گابی و فرماندهی خط میدان استقلال مقابل السد توضیح داد: امید ابراهیمی از بهترین بازیکنان آسیاست. من هم از لحظه پیوستنم به استقلال کوشش کردم تا بتوانم جایگزین خوبی برای او باشم. از هوادارانمان می خواهم از لیزر انداختن و پرتاب ترقه خودداری نمایند زیرا ما در مراحل بعدی به حضور هواداران احتیاج داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "علی کریمی: هواداران استقلال نقطه قوت ما باشند، با توانایی 200 درصد به مصاف السد می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کریمی: هواداران استقلال نقطه قوت ما باشند، با توانایی 200 درصد به مصاف السد می رویم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید