یک ساحل شنی منحصر به فرد سیاه در هاوایی

ساحل Punaluu , جزیره بزرگ هاوایی . Also نام یک مکان غیر معمول در هاوایی است که به خاطر بهشت شنی سفید مشهور است . اما جزایر در اقیانوس آرام ماهیت آتشفشانی دارند . شارش گدازه نیز باعث ایجاد رنگ سیاه این ساحل شده‌است که ماسه آن دارای ماهیت بازالت است .

یک ساحل شنی منحصر به فرد سیاه در هاوایی

یک محوطه پیک‌نیک و امکانات دیگر وجود دارد , بنابراین توریست‌ها می‌توانند سفر خوبی به ساحل داشته باشند . لاک‌پشت‌های سبز Giant از ساحل لذت می‌برند و اغلب در اینجا دیده می‌شوند . گفته می‌شود که احساس این ماسه سیاه زیر پاهای شما بی‌نظیر است . پس از یک فرصت برای بازدید از سایت در هاوایی استفاده کنید .
چرا به آنجا بروی ?
به ساحل و لاک‌پشت‌های منحصر به فرد نگاه کنید . همچنین اردو زدن در این ناحیه مجاز است .
کی به آنجا بروی ?
آب و هوا در سراسر سال در اطراف هاوایی , دوستانه و دوستانه است .
چطور به آنجا برسیم ?
از جاده کمربند ایمنی هاوایی , جاده Ninole و یا سر را به سمت تفریحگاه کوهستان دریا می‌برند .

اخبار و مقالات مرتبط با "یک ساحل شنی منحصر به فرد سیاه در هاوایی"

آیین گشایش نمایشگاه مشروطه در قاب نیاوران همزمان با سالروز صدور مشروطه عصر روز گذشته (14 مردادماه 97) در تالار آبی کاخ نیاوران با حضور محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی، احمد محیط طباطبایی رئیس ایکوم ایران، دکتر کلهر و دیگر تاریخ پژوهان معاصر برگزار گشت.

پارک ملی دریاچه‌های Plitvice واقع در کرواسی , در Dinaric آلپ , در سال 1949 تاسیس شد . این شگفتی طبیعی بیش از 296.85 کیلومتر مربع مساحت را پوشش می‌دهد . این پارک most پارک در منطقه است و توریست‌ها را از سراسر جهان جذب می‌کند . این پارک توسط یونسکو محافظت می‌شود .

به "یک ساحل شنی منحصر به فرد سیاه در هاوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با یک ساحل شنی منحصر به فرد سیاه در هاوایی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید