رضایت گتوسو با وجود تساوی خانگی بدون گل میلان مقابل ناپولی

سرمربی میلان با وجود توقف تیمش در خانه مقابل شاگردان کارلو آنچلوتی، از نتیجه بازی ابراز خرسندی کرد.

رضایت گتوسو با وجود تساوی خانگی بدون گل میلان مقابل ناپولی

به گزارش خبرنگاران، جنارو گتوسو در نشست خبری پس از تساوی بدون گل شب گذشته میلان مقابل ناپولی در سن سیرو به خبرنگاران گفت: ما مقابل یک تیم فوق العاده بازی می کردیم و عملکردمان در نیمه اول هم بازی خوبی داشتیم، اگرچه به نظر می رسید که ما در یک سوم دفاعی حریف محو بودیم. ناپولی تیمی است که است که همواره شما را گوش به زنگ نگه می دارد و امشب تمام مهاجمانش را در اختیار داشت. در نیمه دوم میان بازیکنان ما فاصله افتاد و خستگی روی عملکردمان تأثیر منفی گذاشت اما من باز هم از این یک امتیازی که گرفتیم راضی ام.

گتوسو اضافه کرد: اگر اشتباهات کمتری مرتکب می شدیم، موقعیت های گلزنی بیشتری می داشتیم. ما اغلب اوقات در یک سوم دفاعی حریف راه مان را گم می کنیم و توپ آخر را هدر می دهیم که این واقعاً تأسف آور است. ما در تمرینات مان توجه خاصی روی این مسئله داشته ایم.

کریستوف پیاتک، مهاجم لهستانی جدید میلان که به تازگی از جنوا به این تیم پیوسته است، اولین بازی اش را به عنوان بازیکن تعویضی با ورود به زمین در دقیقه 70 انجام داد و جانشین کوترونه شد. این در حالی بود که خیلی ها تصور می کردند گتوسو در این بازی از زوج هجومی کوترونه - پیاتک استفاده خواهد نمود. او در پاسخ به این سؤال که آیا در آینده ممکن است از این زوج به صورت همزمان استفاده کند، گفت: بله اما الان نه. من دوست ندارم که به خاطر استفاده از یک خط میانی 4 نفره، تیمم تحت فشار قرار بگیرد چون در این صورت بیش از اندازه تحت سلطه حریف خواهیم بود. فعلاً آنها کنار هم بازی نمی نمایند چون ما باید به تیم مان تعادل بدهیم. زمانی که از دو مهاجم استفاده می کردیم، تیم مان بیش از اندازه توازنش را از دست داده بود و به همین دلیل من فعلاً دوباره نمی خواهم این کار را انجام دهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضایت گتوسو با وجود تساوی خانگی بدون گل میلان مقابل ناپولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت گتوسو با وجود تساوی خانگی بدون گل میلان مقابل ناپولی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید