جلسه اضطراری در فدراسیون دوچرخه سواری ، مواخذه لشکر شکست خورده

کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری برای آنالیز علت شکست سنگینی که ایران در بازی های آسیایی 2018 داشت، تشکیل جلسه می دهد.

جلسه اضطراری در فدراسیون دوچرخه سواری ، مواخذه لشکر شکست خورده

به گزارش خبرنگاران ، اگر چه در روزهای گشته چنین عنوان شد که پنچاک سیلات انونزی و یا بوکس ازبکستان مانع از موفقیت بیشتر کاروان ایران گردیده اما یک آنالیز کوچک نشان می دهد که در بعضی از رشته های مدال آور در دوره های گذشته کاوران ورزشی ایران موفق عمل ننموده است.

رشته هایی چون قایقرانی و دوچرخه سوار یو البته تیراندازی از جمله رشته هایی بودند که باید در جاکارتا مدال می گرفتند اما نتوانستند موفق عمل نمایند. به خصوص دوچرخه سواری که تعداد نفرات اعزامی آن دو رقمی بود اما همه آن ها با دست خالی به ایران برگشتند.

پس از عملکرد ضعیفی که دوچرخه سواری ایران در بازی های آسیایی 2018 داشت، فدراسیون قرار است چهارشنبه هفته جاری جلسه کمیته فنی تشکیل دهد و علت شکست دوچرخه سواری را آنالیز کند.

در این جلسه کمیته فنی، قرار است کادرفنی تیم های ملی دوچرخه سواری هم حضورداشته باشند و توضیحات خود را پیرامون این که چرا دوچرخه سواری نتوانست در بازی های آسیایی مدال بگیرد را ارائه دهند.

خسرو قمری، رییس فدراسیون و کادر فنی قرار است پس از این جلسه پاسخگوی رسانه ها در مورد علت ناکامی رکابزنان در اندونزی باشد.

تیم ملی دوچرخه سواری با 14 رکابزن در سه بخش کوهستان، پیست و جاده بازی های آسیایی 2018 شرکت کرد اما حتی نتوانست یک مدال بگیرد. این در حالی است که پیش از این رییس فدراسیون قول پنج مدال را داده بود.

این یکی از بدترین نتایج تاریخ دوچرخه سواری در بازی های آسیایی است. دوچرخه سواری همیشه در بازی های آسیایی مدال آور بوده و حتی در دوره هایی مدال ارزشمند طلا را هم کسب نموده بود. مثل 1986 سئول علی زنگی آبادی به مدال طلا دست پیدا کرد و یا محمد دانشور که در دوره گذشته در اینچئون کره جنوبی به مدال طلا رسید.

منبع: ایران ورزشی

به "جلسه اضطراری در فدراسیون دوچرخه سواری ، مواخذه لشکر شکست خورده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه اضطراری در فدراسیون دوچرخه سواری ، مواخذه لشکر شکست خورده"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید