جلال حسینی: دستور دارند پرسپولیس را اذیت نمایند

پنالتی نیمه اول ما اگر گرفته می شد بازی گره نمی خورد. متأسفانه خیلی حق ما را ضایع می نمایند و همه برای ما شمشیر را از رو بسته اند.

جلال حسینی: دستور دارند پرسپولیس را اذیت نمایند

بازیکنان جدید باید بدانند کجا آمده اند

سیدجلال حسینی پس از پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: بازی خوب و سختی بود. بعد از باختی که برابر فولاد داشتیم امروز می دانستیم که بازی سختی داریم. بچه ها هم انصافاً خوب جنگیدند و توانستیم با یاری طرفداران سه امتیاز خوبی را بگیریم.

وی درباره این موضوع که باشگاه ها در چند روز گذشته بیانیه هایی صادر کردند، گفت: من اصلاً در این مورد صحبتی نمی کنم. فقط در خصوص خودمان می گویم که فکر می کنم دستور دارند که پرسپولیس را اذیت نمایند! امیدوارم که این کارها را تمام نمایند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: من به شجاع گفتم که خطا نکند. بازی آسانی بود که متأسفانه برای ما گره خورد. پنالتی نیمه اول ما اگر گرفته می شد بازی گره نمی خورد. متأسفانه خیلی حق ما را ضایع می نمایند و همه برای ما شمشیر را از رو بسته اند.

حسینی اضافه نمود: آقای اصفهانیان (رئیس کمیته داوران) هیچ وقت مصاحبه نمی کند، اما به تازگی مصاحبه و در خصوص هرچه که به ضرر پرسپولیس بوده، صحبت نموده است! امیدوارم این صحبت ها تمام گردد.

وی درباره ناهماهنگی پرسپولیس پس از اضافه شدن بازیکنان جدید گفت: فوتبال همین است. بازیکنان جدیدی که آمدند احتیاج به هماهنگی و تمرین بیشتر دارند و از همه مهم تر این است که بدانند کجا هستند و برای چه تیمی بازی می نمایند.

منبع: ایران ورزشی

به "جلال حسینی: دستور دارند پرسپولیس را اذیت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلال حسینی: دستور دارند پرسپولیس را اذیت نمایند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید