برگزاری آزمون المپیادهای علمی از اول تا پنجم بهمن ماه

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از برگزاری آزمون المپیادهای علمی در سال تحصیلی 98-1397 از اول تا پنجم بهمن ماه اطلاع داد.

برگزاری آزمون المپیادهای علمی از اول تا پنجم بهمن ماه

به گزارش خبرنگاران، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان بیان کرد: اولین آزمون المپیاد علمی از روز دوشنبه اول بهمن ماه شروع و تا روز آدینه پنجم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

بر این اساس؛ داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه http://oly.medu.ir/portal/olympiad.php کارت ورود به جلسه خود را دریافت و از نشانی حوزه امتحانی و زمان آزمون آگاه شوند، همچنین آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام، پیروز به پرداخت هزینه ثبت نام نشده اند، ضمن مراجعه به سامانه و انجام عملیات پرداخت، ثبت نام را تکمیل و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

بر اساس این گزارش؛ همراه داشتن کارت ورود به جلسه عکسدار شرط لازم برای متقاضیان است، لذا داوطلبان پس از دریافت کارت از سامانه ثبت نام، به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه و کارت را به مهر دبیرستان ممهور نمایند، بنابراین از ورود داوطلبانی که کارت آنان فاقد عکس یا مهر مدرسه باشد به جلسه برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، در این اطلاعیه آمده است: در صورتی که کارت ورود به جلسه آزمون فاقد عکس یا عکس دیگری به اشتباه آپلود شده باشد، داوطلب می تواند با همراه داشتن یک قطعه عکس پرسنلی، جهت الصاق و تایید آن به مدیر مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری آزمون المپیادهای علمی از اول تا پنجم بهمن ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون المپیادهای علمی از اول تا پنجم بهمن ماه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید