بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: با آماده سازی مناسب راهی مسابقات جام بین قاره ای می شویم

امیرحسین اکبری، مدافع تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: نخستین رویداد مهم سال جاری جام بین قاره ای است که از سطح رقابتی و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: با آماده سازی مناسب راهی مسابقات جام بین قاره ای می شویم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیرحسین اکبری، مدافع تیم ملی فوتبال ساحلی در ابتدا درباره شرایط ملی پوشان گفت: برای حدود شش ماه است که درگیر بازی های لیگ هستیم و در واقع بازی ها بسیار فرسایشی گردیده است؛ البته شرایط بدنی ملی پوشان تقریباً ایده آل است و از طرفی اردوهای یک ماه اخیر با تدبیر کادرفنی تیم ملی لغو شد تا بازیکنان کمی استراحت داشته باشند و از مصدومیت های احتمالی جلوگیری گردد که بی شک تصمیم بسیار خوبی است.

وی ادامه داد: دور جدید اردوهای تیم ملی در هفته های آینده پیگیری می گردد و پس از سرانجام مسابقات لیگ هم جهت برگزاری اردو و چند بازی دوستانه عازم پرتغال خواهیم شد تا با آماده سازی مناسب، برای مسابقات جام بین قاره ای آماده شویم.

اکبری گفت: بازی های دوستانه کمی در طول سال داریم و اینگونه اردوهای سطح بالا، تأثیرگذاری زیادی در عملکرد تیم دارد، چراکه موجب افزایش انگیزه بازیکنان می گردد. به خصوص بازیکنان جوانی که به تیم ملی اضافه گردیده اند با حضور در بازی های بین المللی به نوعی خود را پیدا می نمایند.

مدافع تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: جام بین قاره ای نخستین رویداد مهم پیش روی مان در امسال است که به دلیل سطح بالای مسابقات و همچنین حضور پرشور هر ساله طرفداران ایرانی در استادیوم، از اهمیت زیادی برخوردار است. حمایت های فدراسیون از تیم ملی فوتبال ساحلی بسیار خوب بوده و امیدوارم این حمایت ها در سطح بالاتری ادامه دار باشد تا بازیکنان همانند همیشه و بدون دغدغه بهترین عملکرد خود را در زمین به اجرا بگذارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: با آماده سازی مناسب راهی مسابقات جام بین قاره ای می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: با آماده سازی مناسب راهی مسابقات جام بین قاره ای می شویم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید