انتقام جوئی از همکار با آتش سوزی عمدی

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی که برای انتقام جوئی از همکار خودروی وی را به آتش کشانده بود، اطلاع داد.

انتقام جوئی از همکار با آتش سوزی عمدی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، گفت: پانزدهم شهریور امسال گزارش یک مورد آتش سوزی عمدی خودرو به وسیله مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 101 تجریش اعلام شد و گشت کلانتری به محل مراجعه و مشاهده کردند که یک خودرو ام وی ام در حال سوختن است و یک گالن بنزین نیم سوخته در محل وجود دارد. پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی نهاده شد.

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی بیان داشت: مالک خودرو که یک خانم جوان بود و در یک دفتر مشاوره املاک مشغول به کار بود، در تشریح اتفاق اتفاق افتاده بیان داشت: ساعت 9 صبح با صدای انفجار مهیبی از خواب بیدار شدم و متوجه شدم که خودروام در حال سوختن است. سریعا با 110 تماس و آتش نشانی رت خبردار کردم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گام اول تحقیقات پلیسی نشانه ای از متهم به دست نیامد و از کلیه افرادی که شاکی به آن ها مظنون بود، برطرف ظن شد، اضافه کرد: تحقیقات پلیسی نشان می¬داد فردی از یک خودرو پراید سفید رنگ که ظاهرا متعلق به یکی از شرکت های حمل و نقل اینترنتی می¬باشد، پیاده شده و پس از آتش زدن خودرو با همان پراید سفید رنگ از محل دور شده است. با انجام اقدامات پلیسی و دعوت از راننده تاکسی اینترنتی معین شد فرد آتش افروز یکی از همکاران سابق شاکی می باشد.

وی عنوان نمود: با دستور قضائی متهم در روز سه شنبه پنجم آذر ماه توسط کارآگاهان اداره شانزدهم دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل گردد.

گودرزی ابراز داشت: متهم که مردی 43 ساله می باشد، در ابتدا منکر هرگونه نقش در آتش سوزی شد ولی در ادامه گفت: به تازگی از همسرم جداشده ام و به دلیل مصرف دارو های اعصاب اوضاع روحی خوبی ندارم. در محل کار به دلیل اینکه حس می کردم شاکی در معاملات من مداخله می نماید از او کینه به دل گرفته بودم و به دنبال فرصتی برای انتقام بودم تا اینکه به ذهنم رسید با آتش زدن خودرواش از او انتقام بگیرم و در روز حادثه با تهیه یک گالن 4 لیتری بنزین با استفاده از تاکسی اینترنتی به درب منزل شاکی مراجعه و پس از آتش زدن خودرو با همان تاکسی به منزل خود بازگشتم.

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت در انتها گفت: متهم با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران به منظور انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ می باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انتقام جوئی از همکار با آتش سوزی عمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام جوئی از همکار با آتش سوزی عمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید